Bizim hakkımızda

Anadolu'dan şifa taneleri..

Şirketimiz ONAYLAR GIDA 1978 yılında ticari faaliyetine başlamış olup kurulduğu yıldan itibaren siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı bir şekilde tedarik etmeyi ön planda tutmuştur.
Şirketimiz bugüne kadar geçen süre içerisinde kaliteli ürün portföyünü sürekli geliştirerek sektörde güçlü bir kuruluş haline gelmeyi hedeflemiştir. ONAYLAR GIDA A.Ş. yaptığı işlerde titizliği. düzenli çalışması, her türlü şirket ihtiyaçlarını giderebilmesi ve sevkiyatlarındaki sürat ve zamanlaması ile satış ve dağıtım alanlarında isim yapmış ve geçen 42 yıllık süreç zarfında gelişen ve hızla büyüyen bir müşteri portföyüne sahip olmuştur.
Şirket olarak misyonumuz, sektörde akla ilk gelen lider firma olmaktır. Şirketimiz ayrıca bir çok gıda bayiliğini bünyesinde bulundururak faaliyet göstermektedir.
2016 yılında müşterilerinin güveni ve isteği doğrultusunda kendi markası olan “Yeşil Mersin” ürünleriyle de gıda sektörüne yeni bir marka kazandırarak kalite standartlarını belirlemiştir. Bu sayede gerek bayiliğini yaptığımız ürünler gerekse de “Yeşil Mersin” markamızla sizlere daha iyi hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Neden biz

Anadolu'dan şifa taneleri..
Tarihimizden aldığımız güç ve tecrübeyi “insan için değer” üretmek vizyonu ile birleştirip yenilikçi ürün ve yaklaşımlarla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
%100

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

100TL

ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

1000+

MUTLU MÜŞTERİ

256BİT

SSL GÜVENLİ ALIŞVERİŞ